Typy návěsů BERGERecotrail

$prohlizena_stranka[

Typy návěsů BERGERecotrail®

 

SAPL 20 LTN - nejlehčí dvounápravový plachtový návěs v Evropě

Nejnovější návěs firmy BERGERecotrail o pohotovostní hmotnosti 4,4 t. V závislosti na hmotnosti tahače odvezete s tímto návěsem od 24 t do 26,5 t. Výrazná úspora paliva oproti třínápravové návěsu a v některých zemích (D, I) nižší mýtné poplatky.

Technický popis 

 

SAPL 20 LTMN - nejlehčí dvounápravový plachtový návěs - MEGA v Evropě

Nejnovější návěs firmy BERGERecotrail o pohotovostní hmotnosti 4,7 t v provedení MEGA. Výrazná úspora paliva oproti třínápravové návěsu a v některých zemích (D, I) nižší mýtné poplatky.

 Technický popis 

 

SAPL 24 LTN - standard a nejlehčí plachtový návěs od firmy BERGERecotrail®

Se svou nízkou pohotovostní hmotností od méně než 4,7 t je vhodný zejména pro přepravu nápojů, konzerv, plechových a dřevěných desek, papíru a všeho těžkého, co se musí přepravovat často a ve velkém množství. Pokud by se nevyužila maximální užitečná hmotnost až 28 t, lze si představit výraznou úsporu paliva z důvodu nižší pohotovostní hmotnosti.

 Technický popis 

 

SAPL 24 LTCN - „Specialista na svitky“

Odvozeno od základního modelu. V jeho korytu lze bezpečně přepravovat i nejtěžší svitky s vysokým bodovým zatížením. Díky nízké pohotovostní hmotnosti od méně 5,3 t můžete bezpečně přepravovat i „normální“ zboží o hmotnosti více než 24 000 kg v rámci zákonných podmínek, nebo se svitky naložit i další náklad.

 Technický popis 

 

SAPL 24 LTMN - nejlehčí MEGA na trhu s pohotovostní hmotností pouze 4,9 t

Nový Mega uceluje portfolio produktů BERGERecotrail® a je před konkurencí o dva kroky napřed. Maximální vnitřní výška kombinovaná s maximální užitečnou hmotností v rámci zákonných podmínek.

 Technický popis 

 

SAPL 24 LTMCN - MEGA se svitky - perfektní „ALLROUNDER“

Pohotovostní hmotnost 5,5 t a maximální užitečná nosnost 29 480 kg udávají měřítko v segmentu „Mega“. Toto vozidlo Vám umožňuje vyhovět všem požadavkům trhu na přepravu (standardní náklady, svitky a automobilový průmysl).

 Technický popis 

 

SAPL 24 LTNP - návěs „plató“

Všechny modely série ecotrail jsou vyráběny i bez nástavby ve verzi „plató“ a vyrábí se podle přání zákazníka s bočnicemi nebo bez. Kvůli použití ve stavebnictví je tento model vybaven speciální podlahu s plastovou vrstvu odpuzující vodu.

 Technický popis 

 

SAPL 24 LTCNP - návěs „plató“ s korytem na přepravu svitků

Více variability díky otevřené konstrukci a možnosti přepravovat svitky.

 Technický popis 

 

Pro návěsy BERGERecotrail® jsou k dispozici četné možnosti pro individuální potřebu. Např.: Dorazová lišta pro palety vlevo a/nebo vpravo, koš nebo skříň na palety, zvedací střecha vpravo a vlevo, bočnice, rozšiřitelná záď vpravo a vlevo, vybavení kotevními oky 6000 daN, vlečné háky vzadu, výsuvní výstražné tabule, bočnice a mnohem více.